Aslında uzak değiliz!

Finike, Antalya

Bir telefon kadar yakınız.

Hemen Arayın: 0534 668 61 98

 

Öz Ulutaş Apart Evleri, Antalya’nın portakalı ve doğal güzellikleriyle öne çıkan yeri Finike’de misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesis plaja sadece 1 km mesafede yer almaktadır. Öz Ulutaş Apart Evleri, 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır.

Tesisin tüm konaklama birimleri sade mobilyalarla dizayn edilmiştir. Apart dairelerde yer alan özel mini mutfak oldukça donanımlıdır. Tesisin tüm kullanım alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimli internet ağı vardır. Stüdyo daireler ile hizmet veren tesis, Finike şehir merkezi 1 km mesafede konumlanmaktadır.

Parke ve halı kaplı zemine sahip olan Öz Ulutaş Apart Evleri, 2 yatak odası bir oturma odası ve mutfak sunmaktadır. Tüm odalarda bir masa ve sandalyelerin bulunduğu iki balkon vardır. Birimlerde standart olarak klima yer alır. Özel araçlarıyla gelen konuklar için ücretsiz otopark alanı mevcuttur.

Öz Ulutaş Apart Evleri bir restoran ve fast food yiyecekler sunan bir kafeye sahiptir. Tesiste misafirler alkolsüz içeceklerden de faydalanabilirler. Tesis, Kemer’in merkezine 68 km uzaklıktadır. Antalya Havalimanı 120 km mesafede konumlanmaktadır.